אופיר גורן

תעשיינים מדברים פרק 7

משבר האקלים, אנרגיה מתחדשת וההתחממות גלובאלית אלו נושאים שאני בטוח ששמעתם לפחות פעם אחת בשבוע בשנים האחרונות. כולנו עושים מאמצים (כיחידים, בחברות שאנו עובדים וכאזרחים) בכדי להתמודד עם משבר האקלים, במיוחד בעולמות הייצור. בדיוק על כך השיחה היום עם אופיר גורן, מנכ"ל איטון ישראל ששמחתי מאוד להכיר וללמוד המון מניסיונו העצום בתחום.

Eaton איטון היא חברת ניהול אנרגיה גלובלית המחוייבת לשיפור איכות החיים והגנה על הסביבה בכל מקום. החברה מונחית ע"י המחוייבות לבצע עסקים בצורה הגונה, לפעול באופן בר קיימא ולסייע ללקוחותיה לנהל את מערכות החשמל שלהם היום ובעתיד.

באמצעות שימוש במגמות הצמיחה העולמיות של חשמול ודיגיטציה, אנו מאיצים את המעבר של כדור הארץ לשימוש באנרגיות מתחדשות, עוזרים לפתור את אתגרי ניהול החשמל הדחופים ביותר בעולם, ועושים מה שטוב לבעלי העניין שלנו ולכל החברה.

Eaton, שנוסדה בשנת 1911, רשומה ב-NYSE במשך כמעט מאה שנה. בשנת 2021 דיווחה החברה על הכנסות של 19.6 מיליארד דולר ומשרתת לקוחות ביותר מ-170 מדינות.

בארץ החברה פעלה באמצעות מפיצים משנת 1954 ומאז 2018 מוכרת באופן ישיר. איטון ישראל מציעה מבחר פתרונות לתחום החשמל התעשייתי והמסחרי ופועלת במגוון רחב של שווקים כגון: תעשייה, אגירת אנרגיה וטעינה חשמלית, בקרה ואוטומציה, מיתוג במתח נמוך, לוחות מתח גבוה, פתרונות הגנה וגיבוי (UPS) לחדרי מחשב וחוות שרתים (Data Center), פתרונות תאורת חרום, מערכות גילוי אש ועשן ועוד.

כרגיל, כולכם מוזמנים להצטרף לקהילה הצומחת שלנו בפייסבוק כדי לשמוע, להשמיע, ללמוד וללמד מהאנשים בתעשייה היצרנית בישראל

דילוג לתוכן